توالت فرنگی سه شوتینگ


معرفی توالت فرنگی سه شوتینگ یا توربوجت

آشنایی با انواع سیستم تخلیه توالت فرنگی یکی از مهم‌ترین شاخصه‌ها در انتخاب یک توالت مناسب است که پیش از خرید می بایست به آن توجه کرد ؛  برخی از توالت فرنگی‌ها مصرف آب کمتر و تخلیه بهتری دارند. در این صفحه از فروشگاه تویلت به معرفی توالت فرنگی های سه شوتینگ موجود در بازار از برندهای مختلف توالت فرنگی پرداخته ایم ، بنابراین به صورت کوتاه و مختصر درباره  پرسشی رایج  مانند شوتینگ توالت فرنگی چیست؟ و توالت فرنگی سه شوتینگ چیست؟ می پردازیم.توالت فرنگی سه شوتینگ یا توربوجت


سیستم تخلیه توالت فرنگی توربوجت (Turbo Jet)
در مدل توربوجت سیستم شوتینگ در کف توالت فرنگی قرار دارد، در بالای کاسه توالت نیز دو سیستم شوتینگ دیگر هم وجود دارد. در واقع این شیوه تخلیه توالت فرنگی سه شوتینگ است. وجود سه شوتینگ باعث شده تا تخلیه در مدت زمان کمتر و با سرعت بیشتر انجام گردد.
استفاده از سه شوتینگ در تخلیه، مصرف آب بسیار کمتر و تخلیه سریع‌تر از ویژگی های سیستم تخلیه توربوجت یا سه شوتینگ است.اما به دلیل اینکه توالت فرنگی های سه شوتینگ از لوله خروجی 6 سانتیمتری استفاده می کنند که در عمل لوله 4.5 سانتیمتر خروجی مفید دارد ، لذا احتمال گرفتگی و افت کیفیت خروجی پس از مدتی استفاده وجود خواهد داشت .

محاسن سیستم تخلیه توربوجت
  • مصرف آب کمتر
  • زمان تخلیه کوتاه‌تر حدود ۵ ثانیه
  • استفاده از سیستم توالت فرنگی سه شوتینگ با سرعت تخلیه بالای کاسه‌ توالت

معایب :
  • خروجی فاضلاب 6 سانتیمتری
  • احتمال گرفتگی و افت کیفیت خروجی پس از چندسال استفاده
برای انتخاب و خرید دقیقتر از مشاوره رایگان با همکاران ما در مجموعه تویلت ، و دریافت نکات پیش از انتخاب و خرید توالت فرنگی ، بهره مند شوید .